Vērtīgās un nepieciešamās konsultācijas ģimenēm

Mentālas problēmas var skart jebkuru pusaudzi. Tās var piemeklēt gan riska grupu pusaudžus, gan tos, kuru mentālā veselība ir laba, bet iekšēju vai ārēju iemeslu dēļ tie saskaras ar izaicinājumiem. Atbalstošas un cieņpilnas attiecības ar vecākiem ir aizsargājošs faktors lielākajā daļā mentālās veselības problēmu. Tas ir vērtīgs resurss, kas jāizmanto visu mentālās veselības problēmu risināšanā. Ja nepieciešama papildu palīdzība, PUSAUDŽU RESURSU CENTRA multidisciplinārā komanda nodrošina zinātnē balstītu bezmaksas psiholoģisko atbalstu pusaudzim un viņa ģimenei laikā, kad bez profesionālas palīdzības iztikt ir grūti vai neiespējami. Viens no efektīvākajiem psiholoģiskās palīdzības veidiem ir konsultācijas ģimenēm, jo pusaudžu mentālās problēmas vislabāk risināt kopā.

pusaudžu problēmas ar vecākiem + ģimenes konsultants + vecāku atbalsts + ģimenes psihologa konsultācija + ģimenes konsultācijas + atbalsts ģimenēm + atbalsta grupas vecākiem = konsultācijas pusaudžu vecākiem

Kādos gadījumos nepieciešamas konsultācijas ģimenēm?

Pusaudžu problēmas ar vecākiem ir tikai viens no veidiem, kādā jaunieša mentālās problēmas izjūt viņam tuvie cilvēki. Mūsdienās papildus tādām izplatītām mentālās veselības problēmām kā depresija, ēšanas traucējumi un atkarību izraisošu vielu lietošana pievienojas arī atkarības no tehnoloģijām un procesiem. Mentālo problēmu iemesli var būt dažādi (emocionālas, sociālas, fiziskas izmaiņas, piedzīvota vardarbība u.c.), ģimenes psihologa konsultācija palīdz identificēt problēmas cēloni, rast atbalstu un strādāt pie risinājuma. Tāpat kā citi PUSAUDŽU RESURSU CENTRA pakalpojumi, ģimenes konsultācijas tiek nodrošinātas bez maksas.

Atbalsta grupas vecākiem

Pusaudža stiprināšanā svarīgākais ir ģimenes un vecāku atbalstsĢimenes konsultants var sniegt profesionālu palīdzību problēmu risināšanai, bet ģimene un vecāki risinājumu realizēs dzīvē. Atbalsts ģimenēm ir nepieciešams ilgā periodā, tāpēc PUSAUDŽU RESURSU CENTRS nodrošina atbalsta grupas vecākiem. Šajās grupās pusaudžu tuvinieki saņem papildu zināšanas un psiholoģisku palīdzību pusaudža mentālo problēmu risināšanas periodā.

Atcerieties, visvērtīgākais resurss mentālās veselības problēmu risināšanā ir atklātas, mīlestības un uzticēšanās pilnas attiecības ģimenē!

Sazinieties ar mums, ja uzskatāt, ka Jums nepieciešams mūsu pakalpojums konsultācijas ģimenēm!

pusaudžu problēmas ar vecākiem + ģimenes konsultants + vecāku atbalsts + ģimenes psihologa konsultācija + ģimenes konsultācijas + atbalsts ģimenēm + atbalsta grupas vecākiem = konsultācijas pusaudžu vecākiem

Nepieciešama palīdzība?

PRC konsultatīvais tālrunis:
+371 25737363
Darba dienās: 12:00 - 19:00

Kontakti

Rīgas filiāle: +37129164747, info@pusaudzucentrs.lv

Liepājas filiāle: +37126623422, liepaja@pusaudzucentrs.lv

Ventspils filiāle: +37125458111
ventspils@pusaudzucentrs.lv

Valmieras filiāle: +37126433366
valmiera@pusaudzucentrs.lv

Daugavpils filiāle: +37125635533
daugavpils@pusaudzucentrs.lv

Rēzeknes filiāle: +37127313138
rezekne@pusaudzucentrs.lv

Jelgavas filiāle: +37127323238
jelgava@pusaudzucentrs.lv

Tukuma filiāle: +37126387905
tukums@pusaudzucentrs.lv

Siguldas filiāle: +37127899515
sigulda@pusaudzucentrs.lv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0
    0
    Jūsu Grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā