Video materiāli jaunajiem pusaudžiem un vecākiem

Pusaudžu resursu centrs, pateicoties Nacionālā veselības dienesta atbalstam, ir izveidojis informatīvus video vecākiem un jaunajiem pusaudžiem par dažādām aktuālām tēmām.
Pusaudžu resursu centra psiholoģe Elīna Bārtule, kopā ar Emīlu un Ievu no TV raidījuma un YouTube kanāla “Mēs ar brāli kolosāli”, meklēs atbildes uz aktuāliem jautājumiem par trauksmi, paškaitējumu, rūpēm par sevi, ko vecāks var darīt pirms pārnākšanas mājās, kad jūtās noguris dusmīgs vai pat izmisis, ko darīt vecākam un arī jaunietim, kad vecāks ir sakliedzis uz jaunieti, kā ieviest ģimenē kopīgas aktivitātes utt.
Video mērķis ir sniegt atbalstu gan vecākiem, gan arī pašiem pusaudžiem dažādās, ne tik vieglās dzīves situācijās, kā arī ikdienā – uzlabojot savstarpējās attiecības.
Ko darīt vecākam, pirms pārnākšanas mājās, ja jūtās noguris, dusmīgs vai pat izmisis?

Īsajā video, Pusaudžu resursu centra psiholoģe Elīna Bārtule dalās ar idejām, kas palīdzēs un ir vienkārši paveicamas ikvienam vecākam.

Ko vecākam darīt, kad ir sakliedzies uz jaunieti? Un ko darīt jaunietim, ja vecāks ir sabļāvis uz viņu?

Informatīvs un noderīgs video materiāls, kurā Pusaudžu resursu centra psiholoģe Elīna Bārtule dalīsies ar padomiem – kā vecākam rīkoties, ja ir sakliedzis uz jaunieti, kā arī Ieva un Emīls dalīsies ar to – ko darīt, ja vecāks sabļauj uz jaunieti.

Kā ieviest kopīgas aktivitātes, kurās visi piedalās?

Informatīvs un noderīgs video materiāls, kurā Pusaudžu resursu centra psiholoģe Elīna Bārtule un Ieva ar Emīlu no Mēs ar brāli kolosāli dalīsies ar padomiem un idejām, kā arī paskaidros – kāpēc kopīgas aktivitātes ir tik vērtīgas gan vecākiem, gan jauniešiem!

Kas ir trauksme? Kas to var izraisīt? Kādas tehnikas var pielietot, lai to pārvarētu?
Informatīvs un noderīgs video materiāls, kurā Pusaudžu resursu centra psiholoģe Elīna Bārtule un Ieva ar Emīlu no “Mēs ar brāli kolosāli”, dalīsies ar padomiem un idejām!
Vai Tev arī reizēm ir grūti pārtraukt skatīties telefonā? Tas nemaz nav retums!
Informatīvs un noderīgs video materiāls, kurā Emīls no Mēs ar brāli kolosāli dalīsies ar padomiem – kā samazināt ekrāna lietošanu.
Vai Tu esi pamanījis, ka kāds Tavs draugs jau ilgstoši jūtas nomākts vai ir zaudējis interesi par saviem hobijiem? Tu vēlies palīdzēt, bet nezini kā?
Skaties informatīvu un noderīgu video, kurā Ieva no Mēs ar brāli kolosāli kopā ar mūsu Pusaudžu resursu centra psiholoģi Elīnu Bārtuli noskaidro, kā Tu vari palīdzēt draugam, kuram ir depresija!
Informatīvajā video Ieva no Mēs ar brāli kolosāli, dalīsies noderīgā informācijā – kas ir tas, kas mums traucē pārtraukt lietot ekrānu un kāpēc ir brīži, kad Tev vajadzētu padomāt – vai pārāk bieži lietojot ekrānu Tu to neizmanto kā uzmanības novērsēju?
Kas jauniešiem besī?
Vecāku un pusaudžu savstarpējās attiecības mēdz būt arī saspringtas. Paaudžu atšķirīgie pasaules redzējumi, vecāku uztraukums par bērnu un viņa nākotni, pusaudža neizpratne par vecāka rīcību var novest arī līdz konfilktsituācijām.
Ir rīcības, kas vecākiem pusaudzī liekas neakceptējamas, bet vērtīgi būtu arī zināt – kas ir tas, kas nepatīk pusaudzim!
Īsajā viedo Ieva ar Emīlu no Mēs ar brāli kolosāli pastāstīs – kas ir tās lietas, kas pusaudžiem besī vecākos.
RŪPES PAR SEVI.
Visi vecāki vēlas, lai viņu bērni aug veseli un laimīgi. Savukārt bieži vecāki aizmirst, vai nepievērš uzmanību tam, ka bērni ir ļoti atkarīgi no vecākiem. Tāpēc vecākiem ir svarīgi parūpēties par sevi.
Pusaudžu resursu centrs klīniskā psiholoģe Elina Bartule informatīvajā video stāsta un atgādina par to, ko būtu svarīgi ievērot, lai vecāki justos labi.

Nepieciešama palīdzība?

PRC konsultatīvais tālrunis:
+371 25737363
Darba dienās: 12:00 - 19:00

Kontakti

Rīgas filiāle: +37129164747, info@pusaudzucentrs.lv

Liepājas filiāle: +37126623422, liepaja@pusaudzucentrs.lv

Ventspils filiāle: +37125458111
ventspils@pusaudzucentrs.lv

Valmieras filiāle: +37126433366
valmiera@pusaudzucentrs.lv

Daugavpils filiāle: +37125635533
daugavpils@pusaudzucentrs.lv

Rēzeknes filiāle: +37127313138
rezekne@pusaudzucentrs.lv

Jelgavas filiāle: +37127323238
jelgava@pusaudzucentrs.lv

Tukuma filiāle: +37126387905
tukums@pusaudzucentrs.lv

Siguldas filiāle: +37127899515
sigulda@pusaudzucentrs.lv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0
    0
    Jūsu Grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā